Shamballa 1024

seminář

Shamballa 1024 je vysokovibrační léčebný systém, který zahrnuje 1024 symbolů a jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. Symboly se předávají telepaticky Mistrem učitelem do aury žáka. Shamballa 1024 osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje a napravuje řetězce DNA.

Shamballa 1024 pracuje na vysoko vibrujících frekvencích 5D (páté dimenze úrovně života) a pomáhá při léčení různých nemocí, které jsou v 3D považovány za těžko léčitelné (alergie, závislosti, otrava těžkými kovy, regenerace u zcela poškozených orgánů,

jakmile se na to budete cítit nebo po Vašem energetickém navýšení, které Vám mohu vytestovat.
Podmínkou pro zasvěcení do Shamballa 1024 není nutné mít jakékoliv jiné energie, pokud Vás Shamballa  oslovuje a láká.  Shamballa je nádherná a posune Vás dál.

Zasvěcení lze provést na osobním setkání, ale také na dálku – v  pohodlí vašeho domova ve smluveném čase. Zážitky jsou stejně silné, ne-li silnější než při zasvěcení osobním. Obdržíte manuál a certifikát o zasvěcení. Po zasvěcení je samozřejmostí poradenství, zodpovím veškeré vaše otázky.

Ceník:

 1. stupeň a 2. stupeň
  Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shamballa 1024 – telepatické předání základních symbolů Shambally obou stupňů, možnost předání symbolů k léčení zvířat, popis práce s energií a její praktická část, úvod do linie, pojem země Agartha a Nanebevzatých Mistrů, meditace k napojení na Chrám Shamballa.

Cena 1.400 Kč

 1. stupeň
  Zasvěcení do 3. stupně Shamballa 1024 – telepatické předání dalších 256 symbolů, Učení Fialového plamene a jeho očistná meditace, Metatronova ochranná mřížka, silné duchovní učení  „Já jsem“ a praktické využití v běžném životě, meditační napojení na Mistry Shamballa.

Cena 1.000 Kč

 1. stupeň
  Zasvěcení do 4. stupně Shamballa 1024 – při tomto Mistrovském stupni  získáte telepatické předání dalších symbolů (celkem 1024), silné napojení na Chrám Shamballa, Ochranný prostor Světelného sloupu Shamballa, vytvoření Křištálové fontány, invokace Fialového plamene, silná meditace na očištění, široké, praktické využití v běžném životě.
  Vibrační tabulka k vhodnosti zasvěcení a možnosti přezasvěcení.
  Získáváte Mistrovský symbol opravňující k zasvěcování.

Cena 2. 200 Kč

Všechny stupně předávám kontaktně i bezkontaktně.