O mně

Milí přátelé, vítám vás na svých stránkách a ráda bych se vám představila…

…dlouhodobě působím jako terapeut v oblasti psychologického rozvoje. Poradenství se věnuji již od roku 2004. Ve své činnosti
se  specializuji především na práci s podvědomím, lidskými vzorci a myšlenkovými systémy.

Mým cílem je poskytnout jistotu a stabilitu danému jedinci, jeho rodině či společnosti, a dát tak základ důležitým rozhodnutím a změnám
v jeho životě. Věnuji se poradenství pro osobnostní růst a koučování.  Různými technikami uvádím člověka v sebepoznání a především
k rozvoji a poznávání svých cílů a hodnoty života.  Mnohdy člověku stačí “pootevřít brány” svého  nevědomí a najednou vidíme život z jiné perspektivy a s nadhledem, mění se mezilidské vztahy a kvalita života.

Pro svůj osobní rozvoj se neustále vzdělávám, sama pořádám nebo
se účastním tématicky zaměřených seminářů a kurzů, kde na základě energetických systémů získávám informace, které mohu předávat svým klientům. Objevuji nové cesty a nové metody, díky kterým se snažím zlepšovat jejich život a vnést do něj  potřebnou jistotu, sebevědomí a sebeúctu.

Ráda se řídím heslem, že člověk, který si naplno uvědomuje svoje hodnoty, dokáže zpracovat nejeden životní problém a vytváří pevné základy pro svoji rodinu a společnost kolem něj.

Snažte se řídit svým srdcem, naslouchejte své intuici a nechtějte změnit všechno hned. Dejte sami sobě prostor, doopravdy se poznat. Vše k Vám přichází v pravý čas, ať již prostřednictvím jiné osoby, zážitku či poznatku.

Preferuji individuální potřeby žáků, respektuji jejich stupeň vývoje i požadavky.

 

Dovolte si probudit veškeré své Emoce, které budou proudit svobodně a neomezeně. Pokud nastane ve Vašem životě stres či strach, snažte se ho nenechat v sobě, vydýchejte ho, jděte do přírody, vytancujte ho, vymalujte či vyskákejte. Ale nenechávejte si ho. Vše potom způsobuje bloky a vznik dalších programů, které navazují na zranění, způsobená v minulosti, ať to již bylo dětství nebo dospělost.

 

 

V současné době spolupracuji s časopisem Spirit, s časopisem Ve hvězdách, pořádám přednášky, semináře a konzultační poradenství.

 

Pokyny: Milí přátelé, dovoluji si Vás pro naši dobrou spolupráci informovat, že veškeré terapeutické služby jsou poskytovány pouze jako poradenské a konzultační a v žádném případě nenahrazují lékařskou péči a nejsou důvodem k vysazení léků. Semináře a kurzy jsou pořádány pro vzdělávání a rozvoj člověka, některé programy mohou být psychicky náročnější, a proto zodpovědně jejich výběr a svoji účast zvažujte, každý účastník nese sám za sebe plnou odpovědnost. V případě závažných minulých psychických problémů či užívání drog mě předem informujte. Účastníci mladší 18-ti let, musí mít k účasti semináře či terapie souhlas rodičů nebo opatrovníka.

Hvězda duše

Hvězda duše

Počátek

Počátek

Vděčnost

Vděčnost

Světlo v srdci

Světlo v srdci

Tyto úžasné mandaly nakreslila autorka Markéta Zapletalová.

Mandaly a jiné obrazy  můžete zakoupit na www.zemezaduhou.cz