Úplněk ve štíru

Publikováno: 9. 11. 2021

Jeden z nejsilnějších úplňků v roce. Štíří energie přináší na scénu života sexualitu, skryté emoce,

Úplněk je ukončování všeho starého, dává možnost podvědomí, uvolnit strachy, obavy. Ve štířích energiích je ještě silnější, ale i zranitelnější. Nechej odejít staré vrstvy, vše, co ti již neslouží, odevzdávej emoce, které mohou být až vyhrocené, ničivé. Pocity viny, ublíženosti a osamocení.

Úplněk je doba odpouštění, uvolňování a usmíření sám se sebou. Neboť my sami jsem tím, kdo dávám možnosti života kupředu jíti.

Tato Luna je bolestivá, emoční, štíří, proto si opatrujte v tento den, ale i den před ním a po něm, své pohlavní orgány a močové cesty, které budou pod jejím vlivem.

Naopak, můžete si uzdravit své vztahy, ať již sami k sobě nebo ke svému okolí, partnerům, rodičům, dětem, kolegům či vztahům na planetární úrovni…

Udělejte si prostor sami v sobě i okolo sebe, kde se můžete zamyslet nad svým životem a začít ho měnit od základů.

Upozornění: Nejedná se o lékařské služby

Milí přátelé, dovoluji si Vás pro naši dobrou spolupráci informovat, že veškeré terapeutické služby jsou poskytovány pouze jako poradenské a konzultační a v žádném případě nenahrazují lékařskou péči a nejsou důvodem k vysazení léků. Semináře a kurzy jsou pořádány pro vzdělávání a rozvoj člověka, některé programy mohou být psychicky náročnější, a proto zodpovědně jejich výběr a svoji účast zvažujte, každý účastník nese sám za sebe plnou odpovědnost. V případě závažných minulých psychických problémů či užívání drog mě předem informujte. Účastníci mladší 18-ti let, musí mít k účasti semináře či terapie souhlas rodičů nebo opatrovníka.

Máte dotaz?

Máte-li jakýkoliv dotaz? Neváhejte mně kontaktovat.