Jarní rovnodennost

By 17. Březen, 2021 Novinky No Comments

Moji milí,

v nadcházejícím, nádherném, jarním období nás čeká malý svátek, takové krásné a důležité vítězství světla nad tmou. Ano, máte pravdu, nemyslím nic jiného než jarní rovnodennost. 

Energetizující a pozitivní období, kdy se můžeme konečně nadechnout, kdy můžeme začít čerpat sílu zeslunce, z tepla a z jeho energií, které nám přináší jaro.  Tato vzácná doba nám dává možnost zapomenout na velmi náročnou zimu, kterou jsme prožili během uplynulých týdnů. Právě na to období, kdy naše těla a duše trpí pod náporem negací a špatných zpráv. 

Opět nastává doba, kdy v sobě můžeme probudit naše vnitřní a pozitivní JÁ. 

Světlo a teplo získává na síle, světelný rok 2021, který je před námi, může být také časem velkých změn a důležitých rozhodnutí. Odhoďte svoje zábrany, svoje negativní emoce, které jste nasbírali v čase chladných rán a zasněžených večerů. 

Zhluboka se nadechněte a přijměte sílu a energii, kterou nám všem dává Matka příroda. Jarní rovnodennost je příležitostí pro všechny z vás, kteří chtějí svůj život obrátit k lepšímu. Najděte si čas, uvolněte se a v sobotu 20. března si zajděte na louku, do lesa nebo se jen posaďte  na balkon či si stoupněte k oknu, zavřete oči a svoji tvář, myšlenky, pocity a emoce nasměřujte směrem ke Slunci. Pomůže vám. Tak jako mně, každý rok. 

Jsem stále s vámi, moji milí.

Vaše Silvia