LEDNOVÝ ÚPLNĚK VE LVU

By 27. Leden, 2021 Novinky No Comments

Úplněk v měsíci lednu je ovlivněn silnými energiemi Lva. 
Lev je silné a mocné zvíře a přesně takové budou i emoce tohoto dne. Zkoušky trpělivosti se osvědčí, neboť veškerá nepromyšlená a náhlá rozhodnutí mohou jít proti jeho sobě samému. Jakékoliv důležité věci je vhodnější přesunout na jiný čas. Vhodné jsou naopak dokončit komunikační věci či záležitosti smluv.
Lví energie se objevuje ve Vodnářských energiích, bude chuť i na životní rozlet. Toto vše bude procházet i náročná energie, proto okolo úplňku bude vhodná opatrnost na cestách i při sportech.
Mohou se vynořovat témata svobody, volnosti a chutě do naplnění života. Lví energie dodají sebevědomí, seberealizaci, sebejistotu. 
A jelikož se tento den budou vynořovat z hloubi duše témata svobody, přinese úplněk možnost vyvrcholení pochopení a poznání. „Jak se prosadit v životě, čeho chci dosáhnout, vykonat, aby vše bylo v souladu s námi i s volností a svobodou“, což nemusí být přímo s tím, jak dosud žijete. 
Měsíc na obloze bude silně zářit, jak jinak, když je ve Lvu a před úplňkem vytvoří seskupení s hvězdami Castor, Pollux a Regulus.