Letní Slunovrat

By 20. Červen, 2020 Novinky No Comments

ČERVEN

Letní Slunovrat

Letošní letní Slunovrat vchází do znamení Raka 20.6. ve 23.44 hodin. 

Tento čas bude výjimečný, neboť se spojuje s novoluním 21.6. v 8.41 hodin.
Navíc dojde k částečnému zatmění Slunce. Toto pozoruhodné zatmění bude nejlépe viditelné v oblasti Indie a Tibetu, což nám však nebrání, si tyto energie prožít v přírodě, naší vlastní.

Novoluní je příležitostí k očistě, fyzické i mentální. Tato fáze silně působí na organismus, proto je vhodné držet půst či se zdržet škodlivých a zatěžujících potravin. Tělo se má šanci zbavovat odpadních látek, k čemuž nám může dobře napomáhat voda a pitný režim. 

Novoluní je o ženské energii, o emocích a voda s emocemi souvisí. Jelikož je i vodičem informací, můžeme si vložit do vody afirmaci se záměrem, do dalších dní. V tyto dny je vhodné, určit si nový směr, zaměřit se na mezilidské vztahy a jejich budování.

Silné emocionální energie, procházející v tuto dobu naším energetickým polem, budou určovat naše chování, myšlenky a pocity i na úrovni sebevědomí.

Letní Slunovrat, kdy nejdelší je den a nejkratší noc a přináší okamžik, kdy se můžeme dotknout toho nejhlubšího v nás.
Element Vody, který dává příležitost k projevení a vyplavení hluboko uložených pocitů a zážitků. Pracovat můžeme i s emocemi, neboť tento čas, navíc v novoluní, nás plně podpoří. Zpracovat si stará témata, křivdy, samotu a veškeré nepříjemné zážitky, kdekoliv po těle, i v mysli. 

Letní Slunovrat s novoluním a částečným zatměním Slunce bude silným energetickým nábojem a jistě i velkým vlivem na organismus a náš život.
Propojme si duchovní svět s realitou a nezapomeňte si hlavně plnit, své sny.