Otevírání Lví brány

By 7. Srpen, 2018 Novinky No Comments

8.8. 2018 otevírání Lví brány

Srpen ve znamení osmého měsíce v roce je měsícem rovnováhy a již náhled na datum plné osmiček 8.8.2018 napovídá, že vyvažovat se bude mnohé. Mužský a ženský princip, princip jin a jang, já a ty, karmické navýšení energie síly, to vše zahrnuje den, který po součtu ukazuje moudrost v nás a uvědomění Duše. Nechat se prostoupit všemi barvami života, kdy námi začne proudit nová životní míza. Uvědomit si své kořeny, ze kterých je možné nabírat sílu, která v ten moment dá možnost spojit tělo s duší.

Je vhodné usednout do ticha a s náhledem do plamene bílé svíce a nechat nejprve prostoupit čistotu ohně k sobě. S každým nádechem si uvědomovat uvolňování všech zastaralých názorů a nefunkčních vzorců, které nám pouze komplikují život a točí nás stále, v nízkých frekvencích. Při výdechu se všechny tyto energie uvolňují a po chvíli vnímání, člověk začne pociťovat, že je připraven začít nechat postupovat otevírající se brány Lví energie. Karmické kolo se uzavírá a s ním i stále dokola opakované skutečnosti.
„Nejprve polehoučku nech přistupovat oheň do svého srdce, aby se postupně začal prosvětlovat v silný plamen. Jsi připraven zaujmout stanovisko své Duše, která ve spirálovitých provazcích přenáší do této Nové frekvence i tvé energetické pole…..pouze přijímej a nechej otevřené srdce, připomeň si příjemné okamžiky ve svém životě, které ti současně s dechem napomohou k otevření a vstupu do nové etapy tvého života.“
Osmička, nekonečný symbol ve Vesmíru, stále nekončící energie….spirála osmičky – symbol životní síly…

IMG-1134