ENERGIE DÁVNÉ LEMURIE

seminář

Lemurie, naše první vzpomínka na naší dřívější existenci na planetě Zemi. Tato existence byla v plné harmonii s námi samotnými a s naším okolím, přírodou, elementy, Vesmírem, Bohem.

Velkým darem Lemuřanů bylo léčení Země a programování krystalů bezpodmínečnou láskou a spojením s vesmírem. 

Jako jedna z mála, se Lemurským energetickým systémem zabývám mnoho let velice intenzivně a tento systém mám velmi dobře propracovaný po všech úrovních nejen ze zkušenosti předaných channelingem madam Helenou Blavatskou, ale především channelovanými informacemi a energetickým setkáním s bytostmi Světla.

Ze své praxe mohu říci, že je to velice silná a především účinná energie, která nejenom posouvá do vysokých dimenzionálních sfér, otevírá duchovní centra vyšších dimenzí, ale také pomáhá otevírat možnosti nastartování ozdravných procesů v těle. Nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ovšem je jejím velice vhodným doplněním.

Lemurský energetický systém pracuje na úrovni duše, aury, na podpoře vašeho energetického obalu, s budoucími nemocemi a při rušení negativních energetických působení.

Zahrnuje zvýšení vysokého energetického pole, silné ochranné energie a možnosti odpovědí na vaše otázky.

Lemurská léčivá energie je desetkrát silnější než energie reiki, jedná se o silné vysokovibrační energie, proto je vhodné mít vibrace na mistrovské úrovni a vyšší.

Skrze Lemurské energie získáte:

  • zasvěcení Lemurského chrámu
  • Aktivaci dimenzionální rezonance
  • vyrovnání dimenzionální rezonance
  • všechna další Lemurská navýšení vibrací
  • budete moci umožnit tento přístup také ostatním

Od roku 2013 zasvěcujeme již zcela nový systém, přizpůsobený realitě 5D, současnosti je tento energetický systém rozšířen o Novou lemurskou energii a energie Serapis Beye – Lemurského mistra.

Dostáváte přístup k portálu do chrámu v Alta-Ra. Součástí výuky jsou také Lemurské léčebné pyramidy, jejich vytváření i používání, získáte přístup k Lemurskému krystalu vědění.

S její pomocí můžeme opět dosáhnout vyváženého stavu v organismu, zdraví, harmonie, ale také pociťovat dobrou náladu a zkvalitnit si život.

Zasvěcení je možné udělit na dálku nebo osobně, součástí jsou skripta a certifikát.
Cena dálkového zasvěcení: 1.500 Kč
Cena osobního zasvěcení:   1.900 Kč

Tento systém můžeme zařadit  mezi léčebné energie, energie osobního vzestupu i vysokých vibrací.
Vhodné je navázat na Nové energie Lemurské krystaly I. – IV.