Výklad na rok 2019

By 5. Leden, 2019 Novinky No Comments

Výklad na rok 2019

favicon

Přesunuli jsme se do dalšího roku a jsme v očekávání, co nám přinese?

Rok, který se nese pod vibracemi čísla 3, což je spojení tří atributů – tělo – duch – duše.
Zaměřit se jak na fyzické tělo, kde nemáme opomenout cvičení v jakékoliv formě, aktivní či pasivní, ale tak se postarat o psychiku. Umět se odreagovat, odpočinout od běžných starostí a uvědomit si, že život není pouze o vytváření hmotných statků, nýbrž i o pochopení ducha. Být spokojený uvnitř sebe, snažit se najít a vnímat klid, neboť v opačném případě nám začne život přinášet těžkosti těla
i osudu. I když to mnohdy může jít hůře, tento rok by měl patřit k těm méně zátěžovým.

Tento rok bude o komunikaci, tvoření, ale také o zvýšeném tlaku na nervy a možným tlakům
na psychiku se snažit předcházet.
Rok je podle čínského horoskopu pod nadvládou Vepře v elementu Země. Vepř je srdečný chlapík, který je věrný a nezkazí žádnou náladu, avšak někdy však může svádět k lenošení.

Z oblasti zdraví je zde zapotřebí zaměřit se na plíce, které budou pod nadvládou Merkuru. K plícím patří srdeční oblast a tak se lidé, kteří zažívají málo lásky, ať již k sobě samotným nebo od ostatních lidí, mohou ocitnout i v tlaku na své city. Partnerství bude vystavováno zkouškám, ovšem již ne tolik, jako tomu bylo v roce loňském.

Celkově nás tento rok budou všeobecně čekat výzvy v podobě vlastního posunu. Jak velkého, to bude záležet na tom, jak moc jsme v minulém roce na sobě zapracovali, neboť mnozí již mají cestu jednodušší a mohou se věnovat svému tvoření a životu takovému. Přesto se mohou mnohdy vynořit staré věci, které se mohou bolavěji připomenout. Zde je zapotřebí uvědomit si, že k tvoření si vlastní budoucnosti, je vhodnější přijmout někdy i věci nepopulární, případně omezující, aby na nich mohla vyrůst naše nová idea a tím přijmout nové vidění.

Milí přátelé, přeji Vám všem spokojený a požehnaný rok 2019, v plné podpoře Vašeho činění v běžných dnech, užívejte si každou chvíli, kterou můžete naplnit ve zdraví a uvědomění k plnému pochopení života. Každý den může být takový, jaký si jej uděláte a mnohé záležitosti si lze upravit tak, aby probíhaly co nejrychleji v pochopení a přijetí.
Ať se Vám daří co nejlépe.

 

IMG-0021